Grupp: Huvudforum

Nivåer

0
Ogilla!
11
Gilla!
2004-07-13 08:13:45

AktieS2S1M1M2
ABB39,4042,1042,70
ASSA8690,59899,5
AZN310316352358
ATCO A256268282286
ALIV275296314322
ELUX B136140,5146148,5
ERIC B19,2019,9021,4022,10
FSPA A134,5138144146
GAMB B7377,5
GETI8190,5
HM B186188,5198202
HOLM B210218
INVE B71,57680
NOKI92101111,5114
NDA50,55254,5
SAND242246256262
SCA B272292298
SEB A104,5110,5112,5
SECU B68829395,5
SHB A140,5142149151,5
SDIA28,5029,4031,2032,10
SKA B616468
SKF B261268283290
SSAB A122,5130133
STE R93,597102,5
SWMA7681,583
TEL2 B296304324333
TLSN30,1031,2033,10
TREL B121,5132
VOLV B234240,5256261

Öppna positioner håller Ni väl reda på själva??

/MM



0
Ogilla!
4
Gilla!
2004-07-13 08:47:23
Ladda ned

Läget

/MM

0
Ogilla!
1
Gilla!
2004-07-13 08:47:41

Tack för den fina och lättillgängliga uppställningen! 

0
Ogilla!
3
Gilla!
2004-07-13 08:54:18

OMX för dagen

681
677
673
666
662
658


/MM

0
Ogilla!
8
Gilla!
2004-07-13 09:02:11

Försöker att förtydliga lite;

Nivåer i # 0 anger på vilken nivå en position (lång el kort) skall öppnas. När denna stängs bestäms av den enskilde då det är dennes förutsättningar som styr (risk, depåstorlek, positionsstorlek, antal öppna pos mm).

/MM

Upp till toppen
Kommentera

 

Tjäna mer pengar på dina aktieaffärer

Bli medlem på Aktieguiden gratis på 30 sekunder.

Som medlem på Aktieguiden kan du:

  • Läsa träffsäkra tips och analyser från duktiga traders
  • Ställa frågor till och chatta med aktieproffs
  • Få gratis tillgång till en över miljon inlägg aktiehandel
  • Skapa egna privata forumgrupper

För att få delta i diskussionerna på Aktieguiden krävs att du verifierar ditt mobilnummer. Läs gärna mer om varför verifiering behövs.

 

Redan medlem? Klicka här för att logga in.