Grupp: Huvudforum

Nivåer

0
Ogilla!
15
Gilla!
2004-07-16 09:10:23

AktieS2S1M1M2
ABB38,4042,1042,70
ASSA8690,599,5
AZN310316341351
ATCO A256268293296
ALIV275296318322
ELUX B132150152
ERIC B18,41922,10
FSPA A134142146
GAMB B6777
GETI8190,5
HM B182186,5198202
HOLM B210220
INVE B71,57880
NOKI81104123
NDA50,55258
SAND242248265268
SCA B261272292298
SEB A101,5110,5112,5
SECU B839495,5
SHB A141149151,5
SDIA27,1028,5031,6032,40
SKA B616468,5
SKF B261268294
SSAB A122,51321
STE R93,595,5102,5
SWMA7681,583
TEL2 B280293324333
TLSN29,7030,6033,1033,8
TREL B121,5132
VOLV B234240,5262264,5
 

/MM

0
Ogilla!
1
Gilla!
2004-07-16 11:14:49

Nivåerna anger på vilken nivå en position (lång el kort) skall öppnas. När denna stängs bestäms av den enskilde då det är dennes förutsättningar som styr (risk, depåstorlek, positionsstorlek, antal öppna pos mm).

/MM

0
Ogilla!
1
Gilla!
2004-07-16 11:15:07

Jag är mycket imponerat av dina två inlägg igår i "Nu kör vi Nokia" när du flaggat om målnivåer för Nokia. Vilken precision! Har du någon korta mål för Nokia idag?

MVH/KingY 

0
Ogilla!
2
Gilla!
2004-07-16 11:19:53

# 2

(Har man bara tur så behöver man inget vett... :-). )

Tack för det, det värmer! 

Tillägg: inga konkreta nivåer än idag. vi får se om det blir någon rörelse.

/MM

Inlägget är redigerat av författaren.

Upp till toppen
Kommentera

 

Tjäna mer pengar på dina aktieaffärer

Bli medlem på Aktieguiden gratis på 30 sekunder.

Som medlem på Aktieguiden kan du:

  • Läsa träffsäkra tips och analyser från duktiga traders
  • Ställa frågor till och chatta med aktieproffs
  • Få gratis tillgång till en över miljon inlägg aktiehandel
  • Skapa egna privata forumgrupper

För att få delta i diskussionerna på Aktieguiden krävs att du verifierar ditt mobilnummer. Läs gärna mer om varför verifiering behövs.

 

Redan medlem? Klicka här för att logga in.