Grupp: Huvudforum

Nivåer

0
Ogilla!
9
Gilla!
2004-07-15 08:31:27

AktieS2S1M1M2
ABB39,4042,1042,70
ASSA8690,599,5
AZN310316341351
ATCO A256268284290
ALIV275296318322
ELUX B136140,5150152
ERIC B19,2019,8022,10
FSPA A135144146
GAMB B7377,5
GETI8190,5
HM B182186,5198202
HOLM B210220
INVE B72,57880
NOKI9194119,5123
NDA50,55256
SAND242248262264
SCA B272292298
SEB A102104,5110,5112,5
SECU B68829495,5
SHB A140,5142149151,5
SDIA28,5029,4031,6032,40
SKA B616468,5
SKF B261268294
SSAB A122,5130133
STE R93,596102,5
SWMA7681,583
TEL2 B296301324333
TLSN30,1031,2033,1033,8
TREL B121,5132
VOLV B234240,5261263,5
 

/MM

0
Ogilla!
1
Gilla!
2004-07-15 09:38:18

Nivåerna anger på vilken nivå en position (lång el kort) skall öppnas. När denna stängs bestäms av den enskilde då det är dennes förutsättningar som styr (risk, depåstorlek, positionsstorlek, antal öppna pos mm).

/MM

0
Ogilla!
1
Gilla!
2004-07-15 09:42:28

mailman,

vad baseras nivåerna på? 

mvh pinetree
pinetree@aktieguiden.com

"Siktar man åt helvete går det det åt helvete."

0
Ogilla!
3
Gilla!
2004-07-15 09:42:47

okulär besiktning 

/MM

0
Ogilla!
0
Gilla!
2004-07-15 09:47:57

:-)

Ok. Tack. 

mvh pinetree
pinetree@aktieguiden.com

"Siktar man åt helvete går det det åt helvete."

Upp till toppen
Kommentera

 

Tjäna mer pengar på dina aktieaffärer

Bli medlem på Aktieguiden gratis på 30 sekunder.

Som medlem på Aktieguiden kan du:

  • Läsa träffsäkra tips och analyser från duktiga traders
  • Ställa frågor till och chatta med aktieproffs
  • Få gratis tillgång till en över miljon inlägg aktiehandel
  • Skapa egna privata forumgrupper

För att få delta i diskussionerna på Aktieguiden krävs att du verifierar ditt mobilnummer. Läs gärna mer om varför verifiering behövs.

 

Redan medlem? Klicka här för att logga in.